Vides pieejamība

Zobārstniecības kabinetā "INSLA" un I.Jankovskas ārsta prakse zobārstniecībā veic ambulatorās zobārstniecības manipulācijas – zobu plombēšana, sakņu kanālu ārstēšana (endodontija), zobu ekstrakcijas (raušana), izgatavo neizņemamas un izņemamas protēzes, veic protēžu labošanu, kā arī mutes dobuma higiēnu un smaganu saslimšanu ārstēšanu.

SIA "INSLA" zobārstniecības kabinetā un I.Jankovskas ārsta prakse zobārstniecībā ir iespējams saņemt zobārstniecības pakalpojumus pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem. Ieeja ir aprīkota ar uzbrauktuvi. Kabinets ir aprīkots ar rezerves invalīda ratiem. Kad pacients ar funkcionāliem traucējumiem ir ieradies uz pieņemšanu, lai viņš varētu uzbraukt pa uzbrauktuvi, nepieciesams nospiest zvana pogu, kura atrodas zem brīdinājuma zīmes (uz labās margas caurules gala). Nospiežot zvana pogu, atskan signāls, ko dzird pacients un zobarstniecības māsa un administrators. Administratora galds atrodas pretī uzbrauktuvei, kas ir labi pārredzama caur logu. Tā tiek nodrošināta zobārstniecības kabineta vizuālā kontrole.

Pēc zvana signāla administrators vai zobārstniecības medmāsa atver durvis un palīdz pacientam ar funkcionāliem traucējumiem pa uzbrauktuvi nokļūt līdz ieejai kabinetā. Ieejas un visu kabineta durvju platums nodrošina, ka pacienti ar funkcionāliem balsta un kustību orgānu traucējumiem var ratiņkrēslā iebraukt iekšā kabinetā un pa to pārvietoties.

Uz kāpnēm pie ieejas klīnikā ir dzeltenās joslas, kas pacientiem ar redzes traucējumiem nodrošina papildus vizuālo informāciju. Tādas joslas ir arī pirms durvīm uz kabinetiem un tualeti. Veselības aprūpes pakalpojumi personām ar redzes traucējumiem tiek nodrošināti, ja nepieciešams, iesaistot zobārstniecības personālu, ērtākai pārvietošanās iespēju nodrošināšanai un cita atbalsta sniegšanai

Personām ar dzirdes traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti, saziņā izmantojot vizuālo informāciju un, ja nepieciešams, saraksti.

Personām ar garīga rakstura traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti pacientam viegli uztveramā valodā.
Zobārstniecības kabinetā ir pietiekami daudz vietas, lai pacients ar balsta un kustību orgānu traucējumiem varētu brīvi pārvietoties, durvju platums to atļauj.

Zobārstniecības kabinetā iekārtas aprīkotas ar pacelšanas – nolaišanas mehānismu, kas ļauj pārsēsties no ratiņkrēsla zobārstniecības krēslā.

Kabinetā ir tualetes telpa, kuras durvju platums ļauj iebraukt ar ratiņkrēslu. Tualetes poda augstums ir pacelts, lai vieglāk būtu apsēsties. Pie poda atrodas roku balsti, ka arī divi roku balsti ir iestiprināti sienā.

Kabinets strādā pēc iepriekšēja pieraksta, tāpēc nepieciešams zvanīt pa tālr. 67740026, mob. 29575798 un saskaņot pieņemšanas laikus.

SIA "INSLA" zobārstniecības kabinets un I. Jankovskas ārsta prakse zobārstniecībā un neveic zobu ārstēšanu vispārējā narkozē.

Gadījumā, ja kabinets ir slēgts un ir akūtas sāpes, griezties Zobārstniecības un sejas žokļu ķirurģijas centrā Dzirciema ielā 20, Rīgā. Tālr. 67455532, 67455586.

SIA "INSLA" un I .Jankovskas ārsta prakses zobārstniecība kontakta tālrunis informācijas saņemšanai: 67740026, mob. 29575798

SIA "INSLA" zobārstniecības kabineta I .Jankovskas ārsta prakses zobārstniecībā vadītāja dr. Ingvilda Jankovska

Made on
Tilda